עורכי הדין

תפיסת העולם על קצה המזלג:

מקצוע עריכת הדין הוא שליחות והוא מגלם בתוכו הרבה מעבר לפן המשפטי הצר. המשפט הוא אמצעי להסדיר את חיינו בחברה מתוקנת וככזה הוא נוגע לכל היבט בהם, אפילו לאחר שהם מסתיימים ואנחנו הולכים לעולם שכולו טוב. משכך הוא גם מרתק וגם דורש ידע, ניסיון ומחשבה יצירתית. יש חשיבות לא רק לידע והניסיון המשפטי אלא גם לניסיון החיים של עורך הדין וליכולת שלו לראות את התמונה השלמה ובה בעת להידרש לפרטים הקטנים, לנהל משא ומתן ולהבהיר ללקוח מהם הסיכונים והסיכויים. משרדנו מעניק יחס אישי ופועל בהגינות ובשקיפות מול לקוחותיו, על מנת לאפשר להם לכלכל את צעדיהם בצורה המיטבית ועל מנת לסייע להם להגיע לתוצאות המיטביות.

עו"ד ומהנדס אסף אבידן

בוגר הפקולטה למשפטים והפקולטה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה (בהצטיינות) באוניברסיטת תל אביב, עורך דין משנת 1996 המייצג לקוחות ומומחה במספר תחומים במשפט האזרחי (ראו תחומי העיסוק). מביא איתו ניסיון משפטי, הנדסי-טכנולוגי ועסקי מתעשיית ההייטק בה מילא תפקידים בכירים בתחום הפיתוח העסקי והשיווק (כולל כחבר דירקטוריון של גוף תקינה תעשייתי בינלאומי). כיהן כיו"ר ועדת ערר לעניין ארנונה וחבר (דיין) בבית הדין המשמעתי האזורי של לשכת עורכי הדין.

עו"ד אבי וכניש

בעברו חוקר, קצין ותובע במשטרת ישראל. עו"ד משנת 2001 המייצג לקוחות ומומחה בתחום המשפט הפלילי (ראו תחומי העיסוק). מביא איתו ידע וניסיון מעבודתו רבת השנים במשטרה וכעו"ד מאז פרישתו מהשירות, במסגרתו הוא בחן ראיות וטיפל באלפי תיקים פליליים, הגיש כתבי אישום וניהל אלפי תיקים בבתי המשפט. ניסיונו הרב ויכולותיו של מסייעים ללקוחות שננקטים נגדם הליכים פליליים כמו גם לנפגעי עבירה.